Aloha Marina Private Apartment 1St Line Ocean Beach Carihuela

Belangrijkste voorzieningen

  • 40 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Locatie

    Aloha Marina Private Apartment 1St Line Ocean Beach Carihuela Torremolinos van 40 m² beschikt over een zwembad en een zonneterras en ligt in de Carihuela wijk van Torremolinos, binnen handbereik van de Playa la Fuente de la Salud. Het 1-slaapkamer appartement beschikt over een solarium en ligt in de onmiddellijke nabijheid van de Sol house.

    Gasten van het appartement kunnen het centrum van Torremolinos bereiken met een wandeling van 30 minuten en de haven van Benalmadena bezoeken, binnen 7 minuten loopafstand ervandaan. Het Parque de La Paloma ligt 2 km verderop en de luchthaven Malaga bevindt zich op 5 km afstand van Aloha Marina Private Apartment 1St Line Ocean Beach Carihuela. De 1-badkamer accommodatie ligt binnen 10 minuten rjden weg van de Parroquia De San Miguel Arcángel.

    Aloha Marina Private Apartment 1St Line Ocean Beach Carihuela biedt een balkon, een terras en een keuken met uitzicht op de zee en gemakken zoals airconditioning. De accommodatie heeft een apart toilet en een douche voor uw comfort. Er zijn ook een haardroger en badlakens.

    Naast self-catering voorzieningen zoals een keuken, biedt dit appartement gasten een eetgedeelte waar ze van hun maaltijden kunnen genieten. Het appartement is gelegen op 2 km van Torremolinos treinstation en vrij dicht bij Hotel Aloha busstation. Bovendien zorgt de aanwezigheid van een wellnesscentrum voor het fysieke welzijn van de gasten.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 20:00
    Uitchecken: tot 11:00
    LicentienummerVFT/MA/59985

    Kameropties bij Aloha Marina Private Apartment 1St Line Ocean Beach Carihuela Torremolinos

    Aloha Marina Private Apartment 1St Line Ocean Beach Carihuela biedt een balkon, een terras en een keuken met uitzicht op de zee en gemakken zoals airconditioning. De accommodatie heeft een apart toilet en een douche voor uw comfort. Er zijn ook een haardroger en badlakens.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Aloha Marina Private Apartment 1St Line Ocean Beach Carihuela Torremolinos Voorzieningen foto Aloha Marina Private Apartment 1St Line Ocean Beach Carihuela Torremolinos Kamer foto Aloha Marina Private Apartment 1St Line Ocean Beach Carihuela Torremolinos Faciliteiten foto Aloha Marina Private Apartment 1St Line Ocean Beach Carihuela Torremolinos Badkamer foto Aloha Marina Private Apartment 1St Line Ocean Beach Carihuela Torremolinos Bedden foto Aloha Marina Private Apartment 1St Line Ocean Beach Carihuela Torremolinos Macro Details foto Aloha Marina Private Apartment 1St Line Ocean Beach Carihuela Torremolinos Bedden foto Aloha Marina Private Apartment 1St Line Ocean Beach Carihuela Torremolinos Bedden foto Aloha Marina Private Apartment 1St Line Ocean Beach Carihuela Torremolinos Eten foto Aloha Marina Private Apartment 1St Line Ocean Beach Carihuela Torremolinos Macro Details foto
    Appartement met een Slaapkamer

    Grootte: 40 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Aloha Marina Private Apartment 1St Line Ocean Beach Carihuela Torremolinos

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Aloha Marina Private Apartment 1St Line Ocean Beach Carihuela Torremolinos

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Hoe groot is Aloha Marina Private Apartment 1St Line Ocean Beach Carihuela?
      Aloha Marina Private Apartment 1St Line Ocean Beach Carihuela heeft een oppervlakte van 40 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Aloha Marina Private Apartment 1St Line Ocean Beach Carihuela Torremolinos